İzmir Gündemi

Bu yaz Joseph’s cafede Ebru Polat fırtınası esecek

Geçmişi 23 yıl öncesine dayanan Çapın Şirketler Grubu, hızla yol alan son projesi olan Joseph’s Cafe Bar konseptleri ile yaza damga vurmaya hazırlanıyor. Kalite ve modern bir işletmecilik anlayış ile hizmet veren Joseph’s cafede pop müzik şarkıcısı Ebru Polat başta olmak üzere birçok isim sahne alacak.

Pandemi sonra yeni sezon ile ilgili bilgi veren Çapın Şirketler Grubu’nun kurucusu Evren Çapın, yeni sezona bomba gibi hazırlandıklarını söyledi.

Çapın, “Ebru Polat’la beraber yaklaşık 10 şubemizde ‘Happy Hour’ yapacağız. Ebru Polat’ı sevenlerle buluşturacağız. Geçen sene yaptığımızdan beri çok ciddi istek vardı. İnsanlar ebru Polat ile bir araya gelmeyi çok istiyorlar. Her ilimizde Ebru Polat’ı sevenleri ile buluşturacağız. Kendisi de çok yoğun bir sezona girdi. Sağ olsun her zaman markamızın yanında bize destek veriyor” dedi.

JOSEPH’S CAFE BAR TEMMUZ PROGRAMI

7 TEMMUZ ÇARŞAMBA EBRU POLAT- BORNOVA

8 TEMMUZ PERŞEMBE EBRU POLAT- TORBALI

9 TEMMUZ CUMA EBRU POLAT- DİDİM

İTALYAN DJ VANESSA SÜRPRİZİ

Yeni açılan Torbalı’daki şube başta olmak üzere sezon açılışının gerçekleştiği Didim ve İzmir’de birçok etkinliğe imza atacaklarını söyleyen Evren Çapın, “İtalya’dan Dj Vanessa’yı çağıracağız. Daha önce Bodrum’daki şubemizde yaptığımız gibi Mahmut Orhan ile güzel bir programımız olacak. Onun haricinde sürpriz sanatçılar olacak” dedi.

Pandemi sonrası herkesin rahat bir nefes alması gerektiğine dikkat çeken Çapın, toplum olarak 18 ay zorlu bir süreçten geçtiğimizi söyledi. İnsanların ciro anlamında çok geride olduklarını ve yatırım yapamadıklarını vurgulayan Çapın, şöyle konuştu: “Bizim için şu an her şey güzel gidiyor. Aslında ‘her sorun bir fırsattır’ sözünden yola çıkacak olursak pandemi bizim için fırsat oldu. İnsanlar bu zamanda güçlü şirketleri görmüş oldu. İyi servis veren güçlü firmalar ayakta kaldı. Bir eleme sistemi gerekiyordu. Çünkü merdiven altı dediğimiz çok franchise sistem dolaşıyordu”

YENİ ŞUBELER YOLDA

41 şehir ve 5 ülke ile hizmet veren Joseph’s Cafe Bar; ülkemizde 5, yurtdışında ise açacağı 1 şube ile kaliteli hizmet vermeye devam edecek.

“Şu an hem şube açıp hem de franchise şubelere bu kadar yatırım yapan Joseph’ten başka aktif bir marka yok” diye konuşan Evren Çapın, şöyle konuştu:

“Biz yeni sezona çok güzel sürprizlerle hazırlandık.  5 şube ile geliyoruz. Ayrıca yurtdışında Danimarka’da şube açacağız. Biz her zaman şubelerimizin mutlu ve kazançlı olmasını istiyoruz. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Amacımız tamamıyla yeni şubeler katıp eski şubelerimizi daha da güçlendirmek. 614 başvurumuz var. Olabildiğince başvuruları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Kafe açma olayı çok zor bir süreç. Sonuçta A plus yerler açıyoruz. Şube açma çalışmalarımız devam edecek.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı